Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Media konvertory

Filter:
  nie je nastavený žiaden rozšírený filter.
zobraziť
MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter
kód: RBFTC11
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable,  3m
kód: S+DA0003
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable,  3m
OEM Media konvertor 1000TX / 1000LX,  2xLC,  1xRJ45,  gigabit,  singlemode
kód: MC220L-SPS-7120HPE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu OEM Media konvertor 1000TX / 1000LX,  2xLC,  1xRJ45,  gigabit,  singlemode
OEM Media konvertor 1000TX / 1000SX,  2xLC,  1xRJ45,  gigabit,  multimode
kód: MC220L-SPM-7100HPE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu OEM Media konvertor 1000TX / 1000SX,  2xLC,  1xRJ45,  gigabit,  multimode
TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter,  10 / 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter
kód: MC111CS
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter,  10 / 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter
TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter,  10 / 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter
kód: MC112CS
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter,  10 / 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter
TP-LINK MC220L Tranceiver,  1000TX/1000FX,  SFP slot
kód: MC220L
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu TP-LINK MC220L Tranceiver,  1000TX/1000FX,  SFP slot