Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Stolová rada HOBIS PROXY


Pracovné dosky
- Pracovné dosky stolov raduHOBIS Gate sú tvarované tak, aby ste mohli maximálne využiť plochu dosky a nájsť optimálnu pozíciu pre monitor svojho počítača. Pre zaistenie čo najväčšieho komfortu sú v ponuke aj rohové stolynsn s ergonomicky tvarovanými doskami, ktoré zodpoveddajú norme ČSN EN 527-1.
- Pracovná doska stola má hrúbku 25 mm a je olepená 2 mm ABS hranou, ktorá stoly chráni pred poškodením. O káble od PC či stolovej lampy sa postará praktická priechodka, ktorá káble jednoducho zvedie pod dosku, kde si s nimi poradia šikovne skonštruované držiaky. Budete mať tak istotu, že sa káble nezapletú a nebudú vám prekážať pri práci. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu.

Podnože
- Kombinácia kovu a laminovanej drevotrieskovej dosky dodáva stolom radu HOBIS Proxy nezvyčajný dizajnový vzhľad. Pevnosť podnože zaisťuje 18 mm hrubá priečka, ktorá spája nohy stola. Tie sú vyrobené v kombinácii kovového profilu s 25 mm hrubej dosky, olepenej 2 mm ABS hranou. Nohy sú vyrobené s rektifikačným systémom, , ktorý vám v prípade nerovnosti podlahy umožňuje dorovnať si stôl až o 1,5 cm. Vaša pracovnáplocha tak bude vždy dokonale rovná. Na výber máte dve farby kovu - čiernu a sivú. Laminovaná drevotrieska je vo všetkých farbách.

Montáž
- Rad HOBIS Gate ponúka celkom 106 prvkov, ktoré vďaka jednoduchému spojovaciemu systému môžete rôzne kombinovať. Stolovú zostavu si tak môžete poskladať presne podľa svojej potreby a naviac je možné ju kedykoľvek jednoducho doplniľ o ďalšie prvky. Spojovací systém je totiž automaticky súčasťou každého prvku. Aby sa zásielka dostala bezpečne až do vašej kancelárie, dodávame stoly demontované v niekoľkých samostatných, bezpečne zabalených balíkoch. Súčasťou každého balenia je tiež priehľadný montážny návod.