Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Stolová rada HOBIS FLEX


Pracovné dosky
- Pracovné dosky stolov raduHOBIS Gate sú tvarované tak, aby ste mohli maximálne využiť plochu dosky a nájsť optimálnu pozíciu pre monitor svojho počítača. Pre zaistenie čo najväčšieho komfortu sú v ponuke aj rohové stolynsn s ergonomicky tvarovanými doskami, ktoré zodpoveddajú norme ČSN EN 527-1.
- Pracovná doska stola má hrúbku 25 mm a je olepená 2 mm ABS hranou, ktorá stoly chráni pred poškodením. O káble od PC či stolovej lampy sa postará praktická priechodka, ktorá káble jednoducho zvedie pod dosku, kde si s nimi poradia šikovne skonštruované držiaky. Budete mať tak istotu, že sa káble nezapletú a nebudú vám prekážať pri práci. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky n akvalitu a ergonómiu.

Podnože
- Moderné kovové nohy vás oslovia súčasnýn dizajnom a funkčnosťou. Prepojené sú teleskopickým káblovým kanálom, vďaka ktorému je stôl dokonale stabilný aj bez pracovnej dosky. Okrem toho slúži kanál aj ako elegantný úkryt pre vedenie všetkej kabeláže vášho PC, ktorá je potom pod plastovým krytom kovovej nohy zvedená k podlahe. Samozrejmosťou je rektifikačný systém, ktorý v prípade nerovnosti podlahy umožňuje výškové dorovnanie stola až o 1,5 cm. Vaša pracovná plocha tak bude vždy dokonale rovná. Nohy preprepája 18 mm hrubá laminovaná drevotriesková doska, ktorá zaisťuje stabilitu stola. Na výber máte dva dizajnovo odlišné typy nôch v dvoch farbách - čiernej a sivej Plastové bočné steny sú antracitovej farby.

Montáž
- Rad HOBIS Gate ponúka celkom 76 prvkov, ktoré vďaka jednoduchému spojovaciemu systému môžete rôzne kombinovať. Stolovú zostavu si tak môžete poskladať presne podľa svojej potreby a naviac je možné ju kedykoľvek jednoducho doplniľ o ďalšie prvky. Spojovací systém je totiž automaticky súčasťou každého prvku. Aby sa zásielka dostala bezpečne až do vašej kancelárie, dodávame stoly demontované v niekoľkých samostatných, bezpečne zabalených balíkoch. Súčasťou každého balenia je tiež priehľadný montážny návod.