Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Ubiquiti Networks

Filter:
  nie je nastavený žiaden rozšírený filter.
zobraziť
LigoWave LigoDLB 2-9 (AP/client 2, 4GHz 9dbi outdoor 300Mbps,  PoE)
kód: DLB-2-9
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu LigoWave LigoDLB 2-9 (AP/client 2, 4GHz 9dbi outdoor 300Mbps,  PoE)
LigoWave LigoDLB 5-15 (AP/client 5GHz 15dbi outdoor 300Mbps,  PoE)
kód: DLB-5-15
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu LigoWave LigoDLB 5-15 (AP/client 5GHz 15dbi outdoor 300Mbps,  PoE)
Ubiquiti AirCube AC
kód: ACB-AC
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirCube AC
Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 1.0Gbps
kód: AF-5
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 1.0Gbps
Ubiquiti AirGrid HP M5 AirMax 5Ghz ,  27dBi
kód: AG-HP-5G27
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirGrid HP M5 AirMax 5Ghz ,  27dBi
Ubiquiti AirMax 5Ghz 17dBi 90 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
kód: AM-5G17-90
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirMax 5Ghz 17dBi 90 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
Ubiquiti AirMax 5Gzh 19 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
kód: AM-5G19-120
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirMax 5Gzh 19 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
Ubiquiti AirMax AC 5GHz 21dBi 60 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
kód: AM-5AC21-60
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirMax AC 5GHz 21dBi 60 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
Ubiquiti AirMax AC 5GHz 22dBi 45 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
kód: AM-5AC22-45
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AirMax AC 5GHz 22dBi 45 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom,  bez rocket)
Ubiquiti AmpliFi High Density Home WiFi system s Routerem a 2x Mesh Point
kód: AFi-HD-EU
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AmpliFi High Density Home WiFi system s Routerem a 2x Mesh Point
Ubiquiti AmpliFi High Density Mesh Point
kód: AFi-P-HD-EU
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti AmpliFi High Density Mesh Point
Ubiquiti CRM point - centrální management pro sítě UBNT
kód: CRM-P
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti CRM point - centrální management pro sítě UBNT
Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (router 6x LAN+2x SFP)
kód: EP-R8
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (router 6x LAN+2x SFP)
Ubiquiti EdgeRouter 8port
kód: ER-8
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti EdgeRouter 8port
Ubiquiti EdgeSwitch 12 Fiber (12x SFP; 4x 1000Mbps)
kód: ES-12F
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti EdgeSwitch 12 Fiber (12x SFP; 4x 1000Mbps)
Ubiquiti ER-4
kód: ER-4
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti ER-4
Ubiquiti ES24-250W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V
kód: ES-24-250W
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti ES24-250W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V
Ubiquiti ES24-500W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V
kód: ES-24-500W
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti ES24-500W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V
Ubiquiti ES48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V
kód: ES-48-750W
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti ES48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V
Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
kód: F-POE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (60 metrů)
kód: FC-SM-200
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (60 metrů)
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (90 metrů)
kód: FC-SM-300
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (90 metrů)
Ubiquiti IsoStation 5AC (450+Mbps)
kód: IS-5AC
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti IsoStation 5AC (450+Mbps)
Ubiquiti IsoStation M5 (150Mbps)
kód: IS-M5
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti IsoStation M5 (150Mbps)
Ubiquiti konektor STP RJ-45,  Cat6,  8p8c,  drôť,  AWG 24 (100ks)
kód: TC-CON
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti konektor STP RJ-45,  Cat6,  8p8c,  drôť,  AWG 24 (100ks)
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP),  1000Base-BX10,  WDM singlemode do 3km,  LC (2pack)
kód: UF-SM-1G-S
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP),  1000Base-BX10,  WDM singlemode do 3km,  LC (2pack)
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP),  1000Base-SX,  multimode do 550m,  LC (1kus)
kód: UF-MM-1G/1pck
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP),  1000Base-SX,  multimode do 550m,  LC (1kus)
Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+,  10GBASE-LR/LW,  singlemode do 10km LC (1kus)
kód: UF-SM-10G
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+,  10GBASE-LR/LW,  singlemode do 10km LC (1kus)
Ubiquiti Multiplexer 4x4
kód: AF-MPX4
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Multiplexer 4x4
Ubiquiti NanoBeam 2, 4GHz,  13dbi
kód: NBE-M2-13
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti NanoBeam 2, 4GHz,  13dbi
Ubiquiti NanoBeam 5GHz,  16dbi
kód: NBE-M5-16
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti NanoBeam 5GHz,  16dbi
Ubiquiti NanoStation M2 MiMo - outdoor 2, 4GHz klient vč. 2 x 10dBi antény
kód: NSM2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti NanoStation M2 MiMo - outdoor 2, 4GHz klient vč. 2 x 10dBi antény
Ubiquiti POE 24V - 12W-G
kód: POE-24-12W-G
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti POE 24V - 12W-G
Ubiquiti POE 24V - 24W Gigabit
kód: POE-24-24W-G
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti POE 24V - 24W Gigabit
Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  300mm
kód: PBE-M5-300
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  300mm
Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  300mm - ISO
kód: PBE-M5-300-ISO
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  300mm - ISO
Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  400mm - ISO
kód: PBE-M5-400-ISO
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti PowerBeam 5GHz 22dbi,  400mm - ISO
Ubiquiti PowerBeam 5GHz 29dBi AC 620mm
kód: PBE-5AC-620
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti PowerBeam 5GHz 29dBi AC 620mm
Ubiquiti PrismStation 5AC (450+Mbps)
kód: PS-5AC
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti PrismStation 5AC (450+Mbps)
Ubiquiti Rocket 5AC PRISM Gen2 (500+Mbps)
kód: RP-5AC-GEN2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Rocket 5AC PRISM Gen2 (500+Mbps)
Ubiquiti Rocket M3 - MIMO TDMA 150+ Mbps
kód: ROCKETM3
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Rocket M3 - MIMO TDMA 150+ Mbps
Ubiquiti TOUGH Cable PRO (cat5e) 305m OUTDOOR
kód: TC-PRO
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti TOUGH Cable PRO (cat5e) 305m OUTDOOR
Ubiquiti U Fiber Nano GPON Optical Network Unit
kód: UF-NANO
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti U Fiber Nano GPON Optical Network Unit
Ubiquiti U Fiber OLT GPON Optical Line Terminal
kód: UF-OLT
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti U Fiber OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti U-installer
kód: U-INSTALLER
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti U-installer
Ubiquiti Unifi Controller,  Cloud Key
kód: UC-CK
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Controller,  Cloud Key
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC High Density (450/1700Mbps)
kód: UAP-AC-HD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC High Density (450/1700Mbps)
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Lite (300/867Mbps)
kód: UAP-AC-LITE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Lite (300/867Mbps)
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Long Range (450/867Mbps)
kód: UAP-AC-LR
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Long Range (450/867Mbps)
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Mesh PRO (450/1300Mbps) 5pack
kód: UAP-AC-M-PRO-5
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Mesh PRO (450/1300Mbps) 5pack
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Wave 2 (Security and BLE)
kód: UAP-AC-SHD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Wave 2 (Security and BLE)
Ubiquiti Unifi Enterprise AP Long Range 300Mbps 3 pack
kód: UAP-LR-3
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti Unifi Enterprise AP Long Range 300Mbps 3 pack
Ubiquiti UniFi IR Range Extender Accessory for UVC-G3
kód: UVC-G3-LED
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi IR Range Extender Accessory for UVC-G3
Ubiquiti UniFi Security Gateway
kód: USG
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi Security Gateway
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 AF (802.3af/PoE24V)
kód: UVC-G3-AF
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi Video Camera G3 AF (802.3af/PoE24V)
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 DOME 5pack
kód: UVC-G3-DOME-5
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi Video Camera G3 DOME 5pack
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 Micro
kód: UVC-G3-MICRO
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi Video Camera G3 Micro
Ubiquiti UniFi VoIP phone
kód: UVP
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti UniFi VoIP phone
Ubiquiti US-16-150W 16x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V
kód: US-16-150W
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti US-16-150W 16x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V
Ubiquiti US-16-XG 12x SFP/SFP+ 4x10Gbps RJ45 rackmount
kód: US-16-XG
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu Ubiquiti US-16-XG 12x SFP/SFP+ 4x10Gbps RJ45 rackmount
Zobrazujem 160
(z 66 produktov)
Strany: