Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

RouterBoard

Filter:
  nie je nastavený žiaden rozšírený filter.
zobraziť
MIKROTIK - Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 50cm)
kód: ACRPSMA
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 50cm)
MIKROTIK - krabica pre RouterBOARD RB711 / 411 / 411A / 411R / 411AH / 411AR / 411U
kód: CA411-711
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - krabica pre RouterBOARD RB711 / 411 / 411A / 411R / 411AH / 411AR / 411U
MIKROTIK - pasivne Gigabit-PoE pre RouterBOARD
kód: RB/GPOE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - pasivne Gigabit-PoE pre RouterBOARD
MIKROTIK - pasivne PoE pre RouterBOARD
kód: RB/POE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - pasivne PoE pre RouterBOARD
MIKROTIK - PoE Gigabit konvertor 48V na 24V
kód: RBGPOE-CON-HP
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - PoE Gigabit konvertor 48V na 24V
MIKROTIK - quickMOUNT
kód: QM
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - quickMOUNT
MIKROTIK - quickMOUNT extra
kód: QME
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - quickMOUNT extra
MIKROTIK - quickMOUNT PRO LHG
kód: QMP-LHG
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - quickMOUNT PRO LHG
MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD
kód: 18POW
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD
MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD (1, 6A)
kód: 24HPOW
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD (1, 6A)
MIKROTIK - zdroj 48V pre RouterBOARD
kód: 48POW
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK - zdroj 48V pre RouterBOARD
MIKROTIK DynaDish 5 + L3 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac) outdoor
kód: RBDynaDishG-5HacD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK DynaDish 5 + L3 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac) outdoor
MIKROTIK GrooveG-52HPacn + L3 (720MHz,  64MB RAM,  1x GLAN,  1x 2+5GHz 802.11ac/n,  N-male) outdoor
kód: RBGrooveG-52HPacn
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK GrooveG-52HPacn + L3 (720MHz,  64MB RAM,  1x GLAN,  1x 2+5GHz 802.11ac/n,  N-male) outdoor
MIKROTIK GrooveGA-52HPacn + L4 (720MHz,  64MB RAM,  1x GLAN,  1x 2+5GHz 802.11ac/n,  N-male) outdoor
kód: RBGrooveGA-52HPacn
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK GrooveGA-52HPacn + L4 (720MHz,  64MB RAM,  1x GLAN,  1x 2+5GHz 802.11ac/n,  N-male) outdoor
MIKROTIK Omni anténa 2, 4-5, 8GHz s kabelem a MMCX konekt.
kód: AC/SWIM
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK Omni anténa 2, 4-5, 8GHz s kabelem a MMCX konekt.
MIKROTIK Omni anténa 2, 4-5, 8GHz s kabelem a U.FL konekt.
kód: AC/SWI
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK Omni anténa 2, 4-5, 8GHz s kabelem a U.FL konekt.
MIKROTIK RouterBOARD 1200 - predĺžená záruka z 2 rokov na 3 roky
kód: zárukaRB
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD 1200 - predĺžená záruka z 2 rokov na 3 roky
MIKROTIK RouterBOARD 850Gx2 + L5 (500MHz; 512MB RAM,  5xGbitLAN)
kód: RB850Gx2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD 850Gx2 + L5 (500MHz; 512MB RAM,  5xGbitLAN)
MIKROTIK RouterBOARD 911-5HacD + L3 (650MHz; 64MB RAM; 1x LAN; 1x 5GHz 802.11ac card)
kód: RB911-5HacD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD 911-5HacD + L3 (650MHz; 64MB RAM; 1x LAN; 1x 5GHz 802.11ac card)
MIKROTIK RouterBOARD 911-5HN + L3
kód: RB911-5HN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD 911-5HN + L3
MIKROTIK RouterBOARD 911-5HND + L3
kód: RB911-5HND
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD 911-5HND + L3
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1016-12S-1S+ + L6(1, 2GHz,  2GB RAM,  12x SFP,  1x SFP+,  USB) Dual PSU,  rack
kód: CCR1016-12S-1S+
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1016-12S-1S+ + L6(1, 2GHz,  2GB RAM,  12x SFP,  1x SFP+,  USB) Dual PSU,  rack
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036 + L6(1, 2GHz; 16GB RAM; 12x GLAN; 4x SFP; USB) rack
kód: CCR1036-12G-4S-EM
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036 + L6(1, 2GHz; 16GB RAM; 12x GLAN; 4x SFP; USB) rack
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM L6 (1, 2GHz; 16GB RAM; 8xGLAN; 2x SFP,  USB) rack
kód: CCR1036-8G-2S+EM
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM L6 (1, 2GHz; 16GB RAM; 8xGLAN; 2x SFP,  USB) rack
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN (600MHz; 128MB RAM; 8x GLAN; 1x 2GHz 802.11b/g/n; 1x SFP
kód: CRS109-8G-1S-2HnD-IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN (600MHz; 128MB RAM; 8x GLAN; 1x 2GHz 802.11b/g/n; 1x SFP
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN + L5 (400MHz;128MB RAM;8x GLAN; 4x SFP
kód: CRS112-8G-4S-IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN + L5 (400MHz;128MB RAM;8x GLAN; 4x SFP
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN (600MHz; 128MB RAM; 24x GLAN; 1x 2GHz 802.11b/g/n; 1x SFP
kód: CRS125-24G-1S-2HnD-IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN (600MHz; 128MB RAM; 24x GLAN; 1x 2GHz 802.11b/g/n; 1x SFP
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN
kód: CRS125-24G-1S-IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN (400MHz; 64MB RAM; 8xGLAN; 2xSFP+) desktop
kód: CRS210-8G-2S+IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN (400MHz; 64MB RAM; 8xGLAN; 2xSFP+) desktop
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN + L5 (400MHz; 64MB RAM; 1x GLAN; 10x SFP; 1x SFP+) desktop
kód: CRS212-1G-10S-1S+IN
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN + L5 (400MHz; 64MB RAM; 1x GLAN; 10x SFP; 1x SFP+) desktop
MIKROTIK RouterBOARD hAP 941-2nD-TC + L4 (650MHz; 32MB RAM,  4xLAN switch,  1x 2, 4GHz plastic case,  zdroj)
kód: RB941-2nD-TC
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD hAP 941-2nD-TC + L4 (650MHz; 32MB RAM,  4xLAN switch,  1x 2, 4GHz plastic case,  zdroj)
MIKROTIK RouterBOARD LHG 5 + L3 (600MHz; 64MB RAM,  1x 5GHz 802.11a/n; 24, 5dBi anténa) outdoor
kód: RBLHG-5nD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD LHG 5 + L3 (600MHz; 64MB RAM,  1x 5GHz 802.11a/n; 24, 5dBi anténa) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD mAN15s
kód: MTAS-5G-15D120
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD mAN15s
MIKROTIK RouterBOARD mAN19s
kód: MTAS-5G-19D120
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD mAN19s
MIKROTIK RouterBOARD mANTBox 19S + L4 (720MHz, 128MB RAM, 1xGLAN, SFP, 1x 802.11ac dual chain) outdoor
kód: RB921GS-5HPacD-19S
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD mANTBox 19S + L4 (720MHz, 128MB RAM, 1xGLAN, SFP, 1x 802.11ac dual chain) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD mAP lite
kód: RBmAPL-2nD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD mAP lite
MIKROTIK RouterBOARD MTAD-5G-30D3
kód: MTAD-5G-30D3
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD MTAD-5G-30D3
MIKROTIK RouterBOARD NetBox 5 + L4 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac,  2xrSMA) outdoor
kód: RB911G-5HPacD-NB
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD NetBox 5 + L4 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac,  2xrSMA) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD NetMetal 5 + L4 (720MHz, 128MB RAM, 1xGLAN, SFP+USB+mPCIe, 1x 802.11ac triple chain, 2xrSMA) outdoor
kód: RB922UAGS-5HPacT-NM
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD NetMetal 5 + L4 (720MHz, 128MB RAM, 1xGLAN, SFP+USB+mPCIe, 1x 802.11ac triple chain, 2xrSMA) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD OmniTik U-5HnD +L4 (400MHz,  32MB RAM,  5x10 / 100,  7.5dBi anténa,  USB) outdoor
kód: OMN5HND
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD OmniTik U-5HnD +L4 (400MHz,  32MB RAM,  5x10 / 100,  7.5dBi anténa,  USB) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD R11e-5HnD
kód: R11E-5HND
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD R11e-5HnD
MIKROTIK RouterBOARD R52HnD Dual-band miniPCI card 802.11a/b/g/n (MMCX)
kód: R52HnD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD R52HnD Dual-band miniPCI card 802.11a/b/g/n (MMCX)
MIKROTIK RouterBOARD RB911G-5HPacD + L3 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac,  2xMMCX)
kód: RB911G-5HPacD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD RB911G-5HPacD + L3 (720MHz,  128MB RAM,  1x GLAN,  1x 802.11ac,  2xMMCX)
MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite-2 + L3 (600MHz,  64MB RAM,  1x LAN,  1x 2GHz 802.11b / g / n) outdoor
kód: RBSXT-2nDr2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite-2 + L3 (600MHz,  64MB RAM,  1x LAN,  1x 2GHz 802.11b / g / n) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite-5 + L3 (600MHz,  64MB RAM,  1x LAN,  1x 5GHz 802.11a/n) outdoor
kód: RBSXT-5nDr2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD SXT Lite-5 + L3 (600MHz,  64MB RAM,  1x LAN,  1x 5GHz 802.11a/n) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD SXTG 5HPacD-SA + L4 (720MHz,  128MB RAM,  1xGLAN,  1x 802.11ac) outdoor
kód: RBSXTG-5HPacD-SA
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD SXTG 5HPacD-SA + L4 (720MHz,  128MB RAM,  1xGLAN,  1x 802.11ac) outdoor
MIKROTIK RouterBOARD wAPG-5HacT2HnD
kód: RBwAPG-5HacT2HnD
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD wAPG-5HacT2HnD
MIKROTIK RouterBOARD wAPG-5HacT2HnD-BE
kód: RBwAPG-5HacT2HnD-BE
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARD wAPG-5HacT2HnD-BE
MIKROTIK RouterBOARDPowerBox
kód: RB750P-PBr2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK RouterBOARDPowerBox
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
kód: S-85DLC05D
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
kód: S-31DLC20D
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
kód: S+85DLC03D
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
NanoBracket SXT 2.0 - držiak pre RouterBoard SXT
kód: nanob_sxt20
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu NanoBracket SXT 2.0 - držiak pre RouterBoard SXT
OEM box pre RouterBoard RB 435G
kód: OEM/CA435
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu OEM box pre RouterBoard RB 435G
OEM rack 19" 3U + 3U svisle (530x500x200 mm)
kód: 7110004
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu OEM rack 19" 3U + 3U svisle (530x500x200 mm)
RockShield - hliníkový box pre Rocket M5
kód: rocketshield
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu RockShield - hliníkový box pre Rocket M5
StationBox XL - 5 GHz 19 dB Dualpolarization Antena Box
kód: SBX-XL-5-19
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu StationBox XL - 5 GHz 19 dB Dualpolarization Antena Box
StationBox XL CC - 5 GHz 19 dB Dual ALU box
kód: SBX-XL-CC-5-19
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu StationBox XL CC - 5 GHz 19 dB Dual ALU box
TP-LINK TL-SG108 8 x 10/100/1000 Mbs Metal case
kód: TL-SG108
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu TP-LINK TL-SG108 8 x 10/100/1000 Mbs Metal case