Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Duplex LC/LC

Filter:
  nie je nastavený žiaden rozšírený filter.
zobraziť
CNS opt. duplex patch kábel 50 / 125,  LC / LC,  2m
kód: 13-LLM111-2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS opt. duplex patch kábel 50 / 125,  LC / LC,  2m
CNS opt. duplex patch kábel 50/125,  LC/LC,  1m
kód: 13-LLM111-1
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS opt. duplex patch kábel 50/125,  LC/LC,  1m
CNS opt. duplex patch kábel 9 / 125,  LC / LC,  1m
kód: 13-LLS108-1
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS opt. duplex patch kábel 9 / 125,  LC / LC,  1m
CNS opt. duplex patch kábel 9/125,  LC/LC,  2m
kód: 13-LLS108-2
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS opt. duplex patch kábel 9/125,  LC/LC,  2m
CNS opt. duplex patch kábel 9/125,  LC/LC,  3m
kód: DPX-9-LC/LC-3
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS opt. duplex patch kábel 9/125,  LC/LC,  3m
CNS optická spojka LC/LC,  duplex
kód: 15-14S1-1
merná jednotka: ks
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu CNS optická spojka LC/LC,  duplex
HP 15m Multi-mode OM3 LC / LC FC Cable
kód: AJ837A
merná jednotka: KS
Ceny produktov sa zobrazujú až po registrácii alebo po príhlásení sa.
zobraziť detail produktu HP 15m Multi-mode OM3 LC / LC FC Cable