Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY


  • sporopay
  • tatra banka tatra pay

Reklamácie

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prehliadnuť tak, aby zistil prípadné poškodenia. Prípadné poškodenia je kupujúci povinný čo najskôr hlásiť našej firme. Za poškodenia vzniknuté prepravcom neručíme.

V zmysle novely Občianskeho zákonníka c. 150/2004, je na každý tovar poskytnutá záruka 24 mesiacov. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru na pošte. Počas tohto času budú všetky reklamované chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné závady.

Záruka sa nevzťahuje na:
závady vzniknuté bežným používaním
nesprávnym použitím výrobku
nesprávnym skladovaním

Postup pri reklamácii:

Reklamácie: nahláste najprv na mail: olha@olha.sk alebo na telefónne číslo: 0905 32 32 33, kde bude určený ďalší postup, aby bola Vaša reklamácia vybavená čo najskôr.

Reklamačná adresa pre slovenských zákazníkov je: OLHA TRADE, s.r.o., Budimír 25, 044 43 Budimír

Výmena tovaru:

Tovar zabaľte do pôvodného obalu, nepoškodený, nepoužívaný, čistý a pošlite ho poštou na našu reklamačnú adresu: OLHA TRADE, s.r.o., Budimír 25, 044 43 Budimír. K balíku priložte kópiu faktúry so žiadosťou o výmenu tovaru, kde nezabudnite uviesť: Vaše meno, adresu a telefónne číslo.

Ostatné reklamácie:

Nahláste najprv na email: olha@olha.sk alebo na telefónne číslo: 0905 32 32 33, kde bude určený ďalší postup, aby bola Vaša reklamácia vybavená čo najskôr.

Reklamačná adresa pre slovenských zákazníkov je: OLHA TRADE, s.r.o., Budimír 25, 044 43 Budimír