Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY


  • sporopay
  • tatra banka tatra pay

Leasing kancelárskej techniky

Leasing výpočtovej, kancelárskej a telekomunikačnej techniky, tlačiarne a kopírky, pokladničnén systémy, tlačové stroje, olhaoffice spolupracuje s  GRENKE - európskym lídrom leasingu výpočtovej a kancelárskej techniky. Vďaka tomu sú naše riešenia komplexné a prispôsobené práve tejto komodite.
 
V dnešnej dobe sú firmy pod veľkým tlakom - aby si zachovali konkurenčnú výhodu sú nútené neustále inovovať technológie. Pre uspokojenie tejto potreby využíva čoraz väčší počet firiem leasing na zaobstaranie najnovšieho a najlepšieho počítačového vybavenia od telekomunikačných systémov, cez servery, pracovné stanice až po notebooky.
 
Aké výhody vám ponúka leasing IT?
 
Pri priamom nákupe počítačov a komunikačných zariadení sa tieto zvyčajne odpisujú po dobu štyri roky. Leasing tento cyklus skracuje, vďaka čomu vám umožňuje neustále vlastniť najnovšie technológie. Tým, že umožňuje zavádzať nové systémy skôr, leasing dáva firmám väčšie možnosti reagovať na neustále sa meniace potreby trhu. To sa odráža v oveľa väčšej flexibilite, nielen v oblasti technológií, ale, čo je ešte oveľa dôležitejšie, v oblasti financovania.
 
Okrem toho, pri leasingu neviažete v investícii vlastný kapitál. To je obzvlášť dôležité pre firmy, ktoré si potrebujú udržiavať vysokú úroveň likvidity. Ak ste v minulosti mali pocit, že ste nútení používať vybavenie dlhšie, než by ste chceli, pri leasingu už nie ste zväzovaní dlhým obdobím odpisovania.
 
Na medzinárodnej i lokálnej úrovni spolupracujeme s renomovanými výrobcami a dodávateľmi výpočtovej techniky, ako napríklad Dell, Lenovo,  Hewlett Packard, Konica Minolta, Xerox a mnohými inými. Vďaka tomu vám môžeme poskytnúť tie najvýhodnejšie podmienky zaobstarania vyspelých informačných technológií. Podmienky pre leasing výpočtovej a kancelárskej techniky
. od obstarávacej ceny 500,- EUR bez DPH
. možnosť operatívneho alebo finančného leasingu
. komplexná starostlivosť o zariadenia vďaka celoslovenskej sieti dodávateľov
. dĺžka leasingu od 15 do 60 mesiacov
. softvér, zaškolenie a inštaláciu je možné zahrnúť do splátok
. výhodné poistenie predmetu leasingu alebo možnosť vlastného poistenia
. možnosť výmeny predmetu leasingu na konci za nový, modernejší alebo jeho odkúpenie
. do 5.000,- EUR bez predkladania účtovných výkazov
. posúdenie žiadosti do 30 minút
 
Ako uzatvoriť zmluvu
 
Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás so žiadosťou o predloženie leasingovej ponuky od GRENKE.