Kancelárske potreby www.olha.sk | papier, tonery, tlačiarne
  • Neprihlásený

nákupný košík

základ dane:
0,00 €
 
DPH:
0,00 €
 
cena s DPH:
0 €
 
počet položiek:
0
 
darčeky:
-
 
 
UK flag

ONLINE PLATBY

  • platim cez csob
  • sporopay
  • vub e platby
  • tatra banka tatra pay
  • grenke

tatra banka card pay

Ako vybrať vhodný kancelársky nábytok ­?

Možnosť vytvorenia vlastného návrhu kancelárie –kliknúť tu!

Ak uvažujete , ako správne vybrať kancelársky nábytok, a nie ste si svojimi návrhmi interiéru ešte celkom istí, je nasledujúci článok určený práve pre vás. Prinášame tu rady a tipy, ako efektívne a funkčne zariadiť vašu kanceláriu k plnej spokojnosti vás i vašich zamestnancov.

Keď sa povie kancelársky nábytok, jedna z prvých asociácií iste povedie ku kancelárskemu stolu. Ako by mal ale vyzerať správny písací stôl?

Predovšetkým by mal byť vyrobený z kvalitného a trvanlivého materiálu. Mal by byť dostatočne veľký a okrem pracovnej plochy disponovať aj odkladacím priestorom na priečinok materiálov alebo hrnček kávy.

Písací stôl predstavuje kancelársky nábytok, ktorého design býva často prehliada na úkor jeho funkčnosti. Napriek tomu je v súčasnej ponuke mnoho moderných dizajnových stolov, ktoré skvele doplní vzhľad vašej kancelárie. Vyberte si do svojej kancelárie nielen funkčné, ale aj štýlový kancelársky písací stôl.

Kancelárske stoličky a kreslá

Medzi návrhymi interieru vašej kancelárie predstavujú kancelárske stoličky a kancelárske kreslá ďalší významný prvok. Voľte pokiaľ možno taká kancelárske kreslá a stoličky, ktoré budú vyhovovať požiadavkám na zdravé sedenie.

U vhodne zvolenej ergonomicky tvarované kancelárske stoličky by sme nemali zabudnúť jej vybavenosť vhodným sedákom alebo nastaviteľnými podpierkami rúk, ergonomické tvarovanie je samozrejmosťou.

Tiež kancelárske kreslá rozhodne zahrňte medzi vaše návrhymi interieru. Moderné kancelárske kreslá predstavujú kancelársky nábytok, ktorý je spravidla už vo svojej základnej výbave vybavený najrôznejšími technickými vychytávkami a mechanizmy umožňujúcimi nadštandardne pohodlné a zdravé sedenie aj v dlhých časových intervaloch.

Dbajte aj na vhodný dizajn vášho kancelárskeho kresla - kožené alebo látkové poťahy sú zdanlivo malým detailom, vo výsledku však môžu významne obohatiť celkový charakter vašej kancelárie.

Odkladacie a úložné priestory

Neoddeliteľnou zložku kancelárskeho nábytku predstavujú tiež odkladacie a úložné priestory, ktoré by ste rozhodne mali zahrnúť medzi vaše návrhymi interieru. Čistá a uprataná kancelária (ku ktorej vám vhodné úložné priestory dopomôžu) je do značnej miery vizitkou celej firmy.

V takomto prostredí sa budú navyše lepšie cítiť aj zamestnanci, čo nesporne pomôže ak nie k vyšším pracovným výkonom, tak aspoň k harmonickejšiemu prostredia na pracovisku.

Jednotný design

Kancelársky nábytok vo vami zariadenom interiéri by nemal pôsobiť dojmom "každý pes iná ves", pokúste sa ho naopak zladiť v jednotnom štýle. Priestoru vášho interiéru nechajte vymaľovať v teplých farbách, ktoré napomôžu vytvoriť menej formálny a veselšie pracovné prostredie, než ako je tomu u čisto bielych stien. V prípade záujmu Vám môžeme zaslať aj papierový katalóg kancelárskeho nábytku.